Jūsų patogumui esame įsikūrę vaizdingame, gamtos apsupties kupiname Vilniaus miesto rajone Karoliniškėse!

Priėmimo tvarka:

Susipažinkime

Kviečiame atvykti susipažinti gyvai „Karlsonas ir mažyliai“ darželyje. Galite registruotis individualiam susitikimui mob. telefonu +370 611 32646 arba el.paštu: info@vaikuateitis.lt

Susitikimo metu susipažinsite su „Karlsono ir mažyliai“ ugdymo išskirtinumais, vaiko dienotvarke, ugdymo programa, turėsite galimybę apžiūrėti darželio grupes, pedagogugas bei aplinką.

Sutartis ir stojimo mokestis

Jei nusprendėte tęsti bendrystės kelionę su „Karlsonas ir mažyliai“ daželio bendruomene, kviečiame kreiptis bendruoju el. paštu ir pasirašyti ugdymo sutartį!

Vieta darželyje rezervuojama pasirašius ugdymo sutartį bei sumokėjus stojimo mokestį.

Adaptacijos planas

Kviečiame susipažinti su grupės pedagogais, aptarti lukesčius bei nusimatyti adaptacijos planą, kuris padės sklandžiai ir efektyviai Jūsų vaikui integruotis į darželio kasdienybę.

Sveikatos pažyma

Pirmą lankymo darželyje dieną atnešti vaiko sveikatos pažymą, kad vaikas gali lankyti ikimokyklinio ugdymo įstaigą.

Iki susitikimo darželyje!

Apie mus