Sveikas maistas nuo mažens – raktas į sveiką ir laimingą gyvenimą!

Maitinimas darželio

Mūsų ugdymo įstaigai yra svarbu kuo maitinasi vaikai, manome, kad tinkama mityba lemia harmoningą vaiko augimą, fizinį aktyvumą, stiprina imunitetą ir gerina bendrą vaiko savijautą.

Mes nuo ankstyvos vaikystės formuojame sąmoningą požiūrį į sveikatai palankią mitybą. Darželio valgiaraštis sudarytas remiantis dietologų rekomendacijomis, yra patvirtintas Visuomenės Sveikatos Centro.

Šviežią, subalansuotą, pilnavertį maistą mums tiekia UAB „Voverės“.

Vaikų maisto racioną sudaro įvairių kruopų košės, pagardintos sviestu ar trintomis uogomis. Karštieji patiekalai gaminami iš jautienos, veršienos, kalakutienos, paukštienos, žuvies, kurie patiekiami su grikių, ryžių, kuskuso, lešių garnyru bei šviežių daržovių salotomis.

Vaikams patiekiamuose patiekaluose gausu sezoninių daržovių, su kuriomis vaikai gauna jų augančiam organizmui reikalingų vitaminų bei mineralinių medžiagų. Tiekėjų maistas ruošiamas garuose, kad būtų ne tik sveikas, bet ir lengvai įsisavinamas.

Maitinimas darželio

Dalyvaujame ES finansuojamose programose „Pienas vaikams“ ir „Vaisių ir daržovių vartojimo skatinimo programa“, todėl vaikai kiekvieną dieną gauna vaisių bei įvairių pieno produktų nemokamai.

null

Apie mus

null

Darželiai

null

Kontaktai