Laikas sau ypatingai svarbus auginant laimingus vaikus. Tad „Karlsonas ir mažyliai“ kviečia į svečius!

Dėmesio! Kviečiame vaikučius nuo 5 m. iki 7 m. mokytis mūsų 2021/2022 m.m. priešmokyklinėje klasėje, esančioje Žolyno g. 3 Vilnius

Dieninė-vaikų-priežiūra

Dieninė vaikų priežiūra

„Svečiuose pas Karlsoną“ – dieninė vaikų priežiūra Vilniuje:

• darbo dienomis nuo 7:00 iki 18:30 – 30€ + maitinimas.

Priešmokyklinė klasė 2021/2022

• Lankymo pradžia: 2021.09.01
  • Ugdymo gr. nuo 5 m. iki 7m.
  • Ypatingas dėmesys gamtamoksliniam ugdymui
  • Patyriminis ugdymas – mokymosi pagrindas
  • Užimta visa diena: 7.00 – 18.00
  • Maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienė
  • Ugdymo mokestis: pasirašius sutartį iki 2021.07.01 tik 150 eur/mėn.(pritaikius Vilniaus savivaldybės kompensaciją)
  • Stojamojo mokesčio nėra
  • Adresas: Žolyno g. 3 Vilnius
Laba diena, mielieji. Su Jumis sveikinuosi aš – Karolina Alfavickaitė – priešmokyklinės klasės vaikučių mokytoja.
Gyvenime turėjau labai gerų mokytojų pavyzdžių todėl nusprendžiau ir pati ja tapti. 2006 m. baigiau Vilniaus kolegijos, menų fakulteto, muzikos pedagogikos studijas ir štai skaičiuoju 10-tus metus dirbdama pedagoginį darbą. Na, o jei trumpai – esu priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo pedagogė, muzikos mokytoja, „Jaunųjų tyrinėtojų akademijos“ vadovė, teatro mokytoja, stovyklų vaikams vadovė, o taip pat dainuoju lietuvių liaudies dainas – sutartines kartu su folkloro ansambliu „Volunga“.
Kūryba, laisvė, polėkis, entuziazmas, savirealizacija, žaismingumas, smalsumas, noras tobulėti, gerosios patirties sklaida, darbštumas, nuolatinės paieškos kaip paprastus dalykus padaryti kitaip, atsidavimas, atsakomybė – visa tai slypi manyje ir visu tuo esu pasiruošusi dalintis su Jumis ir su Jūsų vaikas. Galiu visko prižadėti tačiau žinau viena – mums bus smagu ir gera būti kartu. Kelionė į žinių pasaulį nebus lengva, bet visus iššūkius ir kliūtis įveiksime drauge. Nekantriai laukiu pažinties su Jūsų vaikučiais.

Registracija ir papildoma informacija:

Tel.: +370 (611) 32646 El. paštas: info@vaikuateitis.lt

Apie mus