Kiekvienas iš mūsų darželių yra unikalus, turintis išskirtinumą ir savitumą

Mūsų darželių aplinka yra jauki, šilta, svetinga, pritaikyta ikimokyklinio amžiaus vaikų poreikiams. Grupėse stengiamės sukurti aplinką artimą namams. Erdves nesunkiai pritaikome įvairioms veikloms. Darželiai bei visa jų aplinka skatina vaiko kūrybiškumą, vertybines nuostatas; esančios priemonės skatina individualius vaiko pasaulio pažinimo būdus; priemonės yra saugios, patrauklios, estetiškos.

Visas inventorius, buitinės sąlygos orientuotos į vaiką, taip užtikrinamas geras mikroklimatas. Tiek grupių, tiek kitų erdvių aplinkoje yra vaikų kūrybinės veiklos darbų. Darželiams priklausanti teritorija yra saugi, sveikatinanti, skatinanti tyrinėjimą, nuolat prižiūrima ir tvarkoma.

Parko darželis - vaikų darželis Antakalnyje Vilniuje

Antakalnio darželis

Žolyno g. 3, Antakalnis

Antakalnio darželis yra įsikūręs šalia nuostabaus parko į kurį keliaujame nuolat ne tik įkvėpti gryno oro, bet ir vykdyti ugdomosios veiklos. Būtent čia pažinimo procesui per patyrimą, meilės gamtai pagrindų formavimui yra ypatingai palankios sąlygos.

Saulėtasis darželis Saulėtekyje Vilniuje

Saulėtekio darželis

Nemenčinės pl. 15B, Saulėtekis

Saulėtekio darželis (Nemenčinės pl. 15B, Saulėtekis) – tai namų jaukumą kuriantis darželis, esantis pušyno apsuptyje su erdviu kiemu.

Darželiai VIlniuje - darželis Karoliniškėse Vilniuje
Miesto darželis Karoliniškėse
Maitinimas - Miesto darželis Karoliniškėse

Karoliniškių darželis

Sausio 13-osios g. 2, Karoliniškės

Karoliniškių darželis (Sausio 13-osios g. 2, Karoliniškės) – čia daug erdvės vaikų veikloms, aptverta nuosava didžiulė žaidimų aikštelė esanti medžių apsuptyje.

Fabijoniškių darželis

Fabijoniškių g., Fabijoniškės

Fabijoniškių darželis (Fabijoniškių g., Fabijoniškės) – moderniai, jaukiai, šiuolaikiškai įrengtos patalpos, patogus susisiekimas, mažos grupės.

Apie mus - privatus darželis Vilniuje

Apie mus