Kiekvienas iš mūsų darželių yra unikalus, turintis išskirtinumą ir savitumą

Privatūs darželiai Vilniuje yra puiki alternatyva, kuri tėvams didina bei praplečia galimybes, pasirenkant savo atžaloms labiau patinkančią, priimtiną ar arčiau gyvenamos vietos esančią ankstyvojo, priešmokyklinio ugdymo įstaigą.

Mūsų darželių aplinka yra jauki, šilta, svetinga, pritaikyta ikimokyklinio amžiaus vaikų poreikiams. Mūsų visi trys privatūs darželiai Vilniuje stengiasi grupėse sukurti namams artimą aplinką. Erdves nesunkiai pritaikome įvairioms veikloms. Darželiai bei visa jų aplinka lavina vaiko kūrybiškumą, formuoja vertybines nuostatas; o naudojamos priemonės skatina ieškoti individualius vaiko pasaulio pažinimo būdus; Mūsų darželiuose visos turimos priemonės yra saugios, patrauklios, estetiškos.

Visas inventorius, buitinės sąlygos orientuotos į vaiką, Tokiu būdu yra užtikrinamas geras mikroklimatas. Tiek grupių, tiek kitų erdvių aplinkoje yra eksponuojami vaikų kūrybinės veiklos darbai. Privatūs darželiai Vilniuje turi savo teritorijas, kurios yra saugios, nuolat prižiūrimos ir tvarkomos, o aplinka ir turima bazė – sveikatinanti bei skatinanti aplinkos tyrinėjimą, pažinimą.

Parko darželis - vaikų darželis Antakalnyje Vilniuje

Antakalnio darželis

Žolyno g. 3, Antakalnis

Privatus darželis Antakalnyje yra įsikūręs šalia nuostabaus parko, į kurį nuolat keliaujame ne tik įkvėpti gryno oro, bet ir vykdyti ugdomosios veiklos.

Būtent čia, daug platesnėje erdvėje, kitaip tariant – už tvoros, vaikai per patyrimą dalyvauja pažinimo su pasauliu procese, mokinasi pažinti ir tausoti gamtą. Neginčijamai privatus darželis Antakalnyje turi ypatingai palankias sąlygas meilės gamtai pagrindų formavimui.

Saulėtasis-darželis-Saulėtekyje-Vilniuje-4_Karlsono-darželis
Saulėtasis-darželis-Saulėtekyje-Vilniuje-2_Karlsono-darželis
Saulėtasis-darželis-Saulėtekyje-Vilniuje-3_Karlsono-darželis

Saulėtekio darželis

Nemenčinės pl. 15B, Saulėtekis

Privatus darželis Saulėtekyje – tai namų jaukumą kuriantis darželis, esantis pušyno apsuptyje su erdviu kiemu. Ošiančios pušys ir jų skleidžiamas aromatas veikia raminančiai, tad Jūsų vaikai, būdami lauke, jausis tarsi kurorte. Šis jausmas skatins juos atsipalaiduoti, mėgautis judėjimo laisve, o tyrinėjant aplinką ir ieškant kankorėžių sutikti voveraitę ar net išgirsti stuksenant genį.

Darželis-Karoliniškėse-Vilniuje-3_Karlsono-darželis
Darželis-Karoliniškėse-Vilniuje-2_Karlsono-darželis
Darželis-Karoliniškėse-Vilniuje-4_Karlsono-darželis

Karoliniškių darželis

Sausio 13-osios g. 2, Karoliniškės

Privatus darželis Karoliniškėse – turi daug erdvės vaikų veikloms. Aptverta nuosava didžiulė žaidimų aikštelė – tarsi oazė, leidžianti vaikams džiaugtis kiekviena smulkmena.

Apie mus

Priėmimo tvarka