Mūsų darželis yra unikalus, turintis išskirtinumą ir savitumą.

Mūsų darželio aplinka yra jauki, šilta, svetinga, pritaikyta ankstyvojo, ikimokyklinio amžiaus vaikų poreikiams. Darželis įkurtas su siekiu sukurti namams artimą aplinką. Erdves mobilios, kasdien pritaikomos įvairioms veikloms.

Darželio patalpose įrengtos klasės, atskiri vaikų valgomieji, miegamieji bei drabužinės. Aplinka emociškai ir fiziškai saugi ir atitinka visus ikimokyklinio ugdymo įstaigai keliamus reikalavimus.

Darželis turi savo vidines teritorijas, kurios yra saugios, nuolat prižiūrimos ir tvarkomos, o aplinka ir inventorius – skatinantis aplinkos tyrinėjimą, pažinimą ir žaidimus.

privatus darželis Karoliniškėse
privatus darželis Karoliniškėse 3
privatus darželis Karoliniškėse 2
privatus darželis Karoliniškėse 4

Darželis Karoliniškėse

Sausio 13-osios g. 2

Karoliniškių filialas – turi daug erdvės įvairioms vaikų smalsumą ir įsitraukimą skatinančioms veikloms. Darželis turi aptvertą kiemelį su nuosava žaidimų aikštele. Netoliese darželio yra ir  atvira aplinka tyrinėjimui, aktyviems žaidimams Karoliniškių pažintiniuose takuose, parke.

Apie mus

Priėmimo tvarka