Martyno šeima

Nuostabiai jaukus ir mielas darželis. Mažasis lanko jau beveik 1,5 metų ir noriai žygiuoja kiekvieną dieną. Vyresnysis taip pat lankė privatų darželį, bet, kai galiu palyginti – Karlsono darželiui vieni pliusai už skanų maistą, gausybę veiklos, rūpestingas auklėtojas ir mažylių savarankiškumo ugdymą.

Simono šeima

Puikus darželis su dar nuostabesnėmis auklėtojomis. Nuo pirmų dienų ramia širdimi paliekame savo 1,5 m. sūnelį darželyje, žinodami, kad ten juo bus pasirūpinta, skirta dėmesio, išmokyta įvairių dalyku. Linkime Jums  niekada nekeiskite požiūrio i vaikučių priežiūrą.

Petro šeima

Didelis ačiū už dėmesį vaikui, rūpestį, globą, eksperimentus, įdomią veiklą, jaukią aplinką. Sūnus į darželį eidavo su šypsena, kur jį pasitikdavo visada besišypsančios auklėtojos. Atmintyje liks patys geriausi prisiminimai ir atsiliepimai.

Rūtilės šeima

Norėčiau be galo padėkoti Karoliniškių darželio auklėtojoms už tai:

– kad kiekvieną dieną ramia širdimi palieku savo mažylę Rūtilę darželyje, kuri tiesia rankeles į auklėtojas ir su šypsena mane išlydi. Tai pats geriausias ženklas, kad Rūtilė darželyje jaučiasi puikiai! O aš kaip mama – esu visiškai rami, kad ja nuoširdžiai rūpinsis.

– kad kiekvieną dieną matau, kaip šauniai auklėtojos užsiima su mažaisiais: kokie kūrybiški darbeliai, kiek kantrybės ir laisvės suteikiama vaikams pajausti, paliesti, sukurti! Vyresnėlė Rūtilės sesė lanko kitą darželį ir aš kasdien stebiu, kaip viskas priklauso nuo auklėtojų ir kokia dovana mūsų šeimai ir Rūtilei turėti Gretą, Kristiną ir Reginą!

– dėkoju, kad net patį didžiausią liūdesį pirmomis dienomis auklėtojos pavertė džiaugsmu ir dideliu noru eiti į darželį augti kiekvieną dieną!

Šis darželis tikrai apdovanotas nuostabiomis, empatiškomis ir visa širdimi vaikučiams atsidavusiomis auklėtojomis. Mūsų šeimoje Rūtilė yra ketvirtas vaikutis, todėl tikrai turiu didelę darželių ir auklėtojų patirtį ir Karoliniškių Karlsono darželis mums yra didžiulis atradimas.

Emiliuko šeima

Esu labai, labai patenkinta darželiu. Vaikutis jį lankė nuo 11 mėn., be to jis pas mus ankstukas, tad išleidus, jį taip anksti, tikrai nebuvo jokios baimės ar pasimetimo jausmo, kadangi vaikutis buvo tikrų profesionalų rankose, apgaubtas dėmesiu, meile, šiluma ir viskuo kas telpa į šį žodį. Žemai lenkiuosi prieš vadovą ir visą darželio komandą. Jūs esat nepakartojami!!! Prisiminsime Jus ilgai, ilgai. Emiliukas Jus visada nešios savo širdelėje.

Roberto šeima

Nuostabus darželis su nuostabiomis auklėtojomis! Mūsu sūnus turėjo antrus namus ir antras mamas. Meilė vaikams tiesiog ore. Linkėjimai geriausioms auklėtojoms EVER nuo Robertėlio!

Danieliaus šeima

Nuostabus darželis. Lankė sūnus du metus. Tikrai labai daug išmoko, auklėtojos įdėjo daug meilės, labai gerai mokina anglu kalbos. Prisiminsime visada! Linkėjimai Karoliniškių darželiui.

Upės šeima

Per pastaruosius metus, kiek  lankėme darželį, buvau rami, kad mano vaikas yra saugus, aprūpintas, prižiūrėtas, išlavintas. Darželio auklėtojos – puikios, nuostabios, patikimos edukologės, administracija operatyviai sprendė iškilusias problemas, maloniai bendradarbiauja. Rekomenduoju!

Onos šeima

Ačiū puikioms auklėtojoms, kad padėjo išgyventi sunkų dukrytės adaptacinį laikotarpį, (o tėveliams nepalūžti). Labai džiaugiamės išsirinkę šį darželį, mažylė laiminga ir tobulėja akyse.

Šarūno šeima

Rekomenduoju darželį  mažyliams! Vaikas lanko darželį nuo 11 mėnesių. Auklėtojos rūpestingos, šiltos, mylinčios savo darbą! Aplinka – nauja, gražu, greta miško. Vaikas labai laimingas. 10 balų. Ačiū!

Kajaus šeima

Karoliniškių filialas vertas kiekvieno gražaus žodžio, kuriais galima apibūdinti tobulą darželį, kuriame vaikai ne tik auga, bet ir tobulėja profesionalų dėka. Esu sužavėta kompetentinga darželio vadove, kuri žino atsakymus į visus klausimus! Džiaugiamės, kad buvome su Jumis!