Lina Dagilė, Martyno mama

Nuostabiai jaukus ir mielas Saulėtekio darželis. Mažasis lanko jau beveik 1,5 metų ir noriai žygiuoja kiekvieną dieną. Vyresnysis taip pat lankė privatų darželį, bet, kai galiu palyginti – Karlsono darželiui vieni pliusai už skanų maistą, gausybę veiklos, rūpestingas auklėtojas ir mažylių savarankiškumo ugdymą.

Samira Virkutienė, Simono mama

Puikus darželis su dar nuostabesnėmis auklėtojomis. Nuo pirmų dienų ramia širdimi paliekame savo 1,5 m. sūnelį Saulėtekio darželyje, žinodami, kad ten juo bus pasirūpinta, skirta dėmesio, išmokyta įvairių dalyku. Linkime Jums  niekada nekeiskite požiūrio i vaikučių priežiūrą.

Siuzana Jagminienė, Petro mama

Didelis ačiū už dėmesį vaikui, rūpestį, globą, eksperimentus, įdomią veiklą, jaukią aplinką – Saulėtekio filialo kolektyvui! Sūnus į darželį eidavo su šypsena, kur jį pasitikdavo visada besišypsančios auklėtojos Aistė, Vaida ir Laura. Gaila, kad tenka išeiti, bet liks patys geriausi prisiminimai ir atsiliepimai.

Vitalijus Žukovskis, Domo ir Dovydo tėtis

Puikus darželis (Karoliniškės). Nuostabios auklėtojos. Didžiausias, dideliausias Ačiū!!

Rita ir Advardas Milašauskai, Emiliuko tėvai

Esu labai, labai patenkinta Saulėtekio filialo darželiu. Vaikutis jį lankė nuo 11 mėn., be to jis pas mus ankstukas, tad išleidus, jį taip anksti, tikrai nebuvo jokios baimės ar pasimetimo jausmo, kadangi vaikutis buvo tikrų profesionalų rankose, apgaubtas dėmesiu, meile, šiluma ir viskuo kas telpa į šį žodį. Žemai lenkiuosi prieš vadovą ir visą Saulėtekio darželio komandą. Jūs esat nepakartojami!!! Prisiminsime Jus ilgai, ilgai. Emiliukas Jus visada nešios savo širdelėje.

Marina Kazlauskienė, Kamelijos ir Nicklo mama

Labai geras darželis Karoliniškėse, rūpestingos auklėtojos. Esame dėkingi už kartu praleistus mėnesius! Linkime geros kloties ir laimingų vaikučių ir tėvelių!

Natalija Počikovskaja, Roberto mama

Nuostabus darželis Saulėtekyje su nuostabiomis auklėtojomis! Mūsu sūnus turėjo antrus namus ir antras mamas. Meilė vaikams tiesiog ore. Linkėjimai geriausioms auklėtojoms EVER nuo Robertėlio!

Jolita Jurgutienė, Danieliaus mama

Nuostabus darželis. Lankė sūnus du metus. Tikrai labai daug išmoko, auklėtojos įdėjo daug meilės, labai gerai mokina anglu kalbos. Prisiminsime visada! Linkėjimai Karoliniškių darželiui.

Eglė Mazarčiuk, Viltės mama

Puikus Karoliniškių darželis, vaikas noriai lankė, tikrai daug ko išmoko, ačiū auklėtojoms!

Ilona Daunoravičienė, Tomo mama

Nuostabus darželis!
Auklėtojos labai dėmesingos, mylinčios vaikus, atsidavusios darbui. Geras maistas, sūnus visada viską suvalgo. Yra nuosavas kiemas, kur vaikai laisvai bei saugiai gali lakstyt ir žaisti. Esam tikrai patenkinti, net atsisakėm valstybinio darželio ir toliau lankysimės pas Poną Karlsoną Karoliniškėse!

Joana Kubilienė, Upės mama

Per pastaruosius metus, kiek  lankėme darželį, buvau rami, kad mano vaikas yra saugus, aprūpintas, prižiūrėtas, išlavintas. Saulėtekio filialo auklėtojos Vaida, Aistė, Laura- puikios, nuostabios, patikimos edukologės, filialo vadovė Ilona operatyviai sprendė iškilusias problemas. Vadovė Elena maloniai bendradarbiauja. Rekomenduoju!

Ona Girčienė

Ačiū puikioms Saulėtekio auklėtojoms, kad padėjo išgyventi sunkų dukrytės adaptacinį laikotarpį, (o tėveliams nepalūžti). Labai džiaugiamės išsirinkę šį darželį, mažylė laiminga ir tobulėja akyse.

Tomas Turčinas, Mindaugo tėtis

Superinis Karoliniškių darželis! Vaikas eina su šypsena, mes su žmona patenkinti! Fainas kolektyvas.

Rūta Lastauskienė, Šarūno mama

Rekomenduoju darželį  mažyliams! Vaikas lanko darželį Žolyno gatvėje nuo 11 mėnesių. Auklėtojos rūpestingos, šiltos, mylinčios savo darbą! Aplinka – nauja, gražu, greta miško. Vaikas labai laimingas. 10 balų. Ačiū!

Solveiga Trainavičienė, Nojaus mama

Patys geriausi atsiliepimai apie Karoliniškių darželį! Nuostabios auklėtojos. Labai rekomenduoju visiems.

Jolita Sabonienė, Kajaus mama

Karoliniškių filialas vertas kiekvieno gražaus žodžio, kuriais galima apibūdinti tobulą darželį, kuriame vaikai ne tik auga, bet ir tobulėja profesionalų dėka. Esu sužavėta kompetentinga darželio vadove, kuri žino atsakymus į visus klausimus! Džiaugiamės, kad buvome su Jumis!

Marija Barkina, Lėjos mama

Puikus Saulėtekio darželis. Gera atmosfera ir labai šiltas kolektyvas.

Jūratė Patašova, Gretos mama

Pradėjome lankyti Žolyno lopšelį-darželį „Karlsonas ir mažyliai“ 2018 m. lapkritį. Noriu padėkoti auklėtojoms už šilumą ir rūpestį, taip pat pastebėjau vaiko permainas. Dukrytė pradėjo daugiau kalbėti, su vaikais darželyje užsiima. Dabar dėl šeimos aplinkybių perėjom į Saulėtekio filialą, gerų žodžių irgi nepagailėsiu, nes auklėtojos nuostabios, atmosfera tarp vaikučių draugiška. Dukrytė su dideliu noru keliauja į darželį. Ačiū abiejų darželių auklėtojoms. Rekomenduoju!