APIE MUS

Visi, ir dideli ir maži, pažįsta Karlsoną iš knygos paveikslėlių bei animacinių filmukų. Jis gyvena  kiekvieno vaiko širdelėje, nes kaip ir visi vaikai jis mėgsta pasmaguriauti, žaisti, dūkti bei jaustis laimingu! Tai personažas, kuris moko mažylį pasitikėjimo savimi, optimizmo, drąsos bei padeda pažinti pasaulį, juk nuo stogo atsiveria neaprėpiami vaizdai. Šauniausia, kad Karlsonas yra tikras, jį galima savo pirštuku paliesti, prisiglausti, apsikabinti! Dažniausiai jis būna nematomas, tačiau visada jį jaučiame šalia.

VšĮ „Vaikų ateitis“ jau juo 2000 – ųjų metų organizuoja vaikų ugdymą. Dirbame vadovaudamiesi unikalia ugdymo programa „Aukime kartu“.

Esame viena iš geriausių Vilniaus privačių ikimokyklinio ugdymo įstaigų – lopšelis – darželis „Karlsonas ir mažyliai“, iki šios vasaros vadinomės „Pono Karlsono darželis“.

Mūsų tikslas – atsižvelgiant į vaiko prigimtines galias, jo individualią patirtį, vadovaujantis raidos dėsningumais, padėti vaikui išsiugdyti savarankiškumo, sveikos gyvensenos, pozityvaus bendravimo su suaugusiais ir vaikais, kūrybiškumo, aplinkos ir savo šalies pažinimo, mokėjimo mokytis pradmenis.

Mūsų vertybės – profesionalumas, atsakingumas, patikimumas, tolerancija.

Mus verta rinktis nes:

Branginame vaikystę, kaip unikalią savaiminę vertybę.

Vertiname vaiko gyvenimą čia ir dabar, auginame laisvą, kūrybingą ir atsakingą asmenybę.

Suprantame visų vaiko raidos sričių tarpusavio priklausomybę, laikome vaikystę nepaprastai svarbia viso gyvenimo ugdymo ir ugdymosi pradžia.

Priimame vaikučius nuo 10 mėnesių

Ugdymas vyksta lietuvių, anglų ir rusų kalbomis

Ugdome vaikučius pagal autorinę ikimokyklinio ugdymo programą „Aukime kartu“

Į ugdymo kainą įskaičiuoti sporto, muzikos, menų, anglų, rusų kalbos užsiėmimai

Įvairiapusė ir subalansuota mityba, tinkanti ir alergiškiems vaikams

Naudojame Kindervibe aplikaciją, kuri leidžia darželiams patogiai ir šiuolaikiškai pateikti informaciją tėvams, bei su jais bendrauti.

Aktyviai bendraujame ir bendradarbiaujame su vaikučio šeima

Vaiko poreikiams pritaikyta ir šiuolaikiškai aprūpinta edukacinė aplinka.