Rudenėlio šventė

  • 0 Komentarai

Ar visi pastebėjote, koks gražus ponas rudenėlis mus aplankė? Jei įsiklausysit, išgirsit, kaip už lango švilpauja rudeninis vėjas, savo akytėmis pamatysite, kaip grakščiai spalvoti lapai šoka pučiami vėjo. Koks nuostabus tas rudenėlis! Jis mums padovanojo nuostabų rudenį su daug gražių ir spalvingų lapų, kurie papuošė mūsų darželio kiemą. Buvo labai smagu su jais pažaisti! O kiek dar visokiausių gėrybių jau mums sukrovė!
Tad vieną dienelę ir mes nusprendėme pradžiuginti Rudenėlį surengiant jam šventę. Kaip sprendėm, taip ir padarėm! Visi drauge su auklėtojomis miklinome savo rankutes, lavinome fantaziją ir sukūrėme daug smagių ir gražių darbelių iš rudens gėrybių: ežiukus iš bulvių, kaktusus iš neprinokusių pomidoriukų, šimtakojį iš kaštonų ir t.t. Pilna gausybė! Prie Rudenėlio šventės organizavimo prisidėjo ir tėveliai, kurie kartu su vaikučiais namuose sukūrė begalę nuostabų grožybių iš rudens gėrybių! Tokių grožybių dar niekas nebuvo rėgėjęs anksčiau!
Gražų penktadienio rytą pasipuošę įvairiausiais kostiumais visi susirinkome darželyje. Mūsų šventė prasidėjo pasakos „Ropė“ vaidinimu. Šią pasaką vaidinome kartu su savo auklėtojomis. Po vaidinimo surengėme visų savo darbelių parodėlę ir buvome apdovanoti: „spalvingiausias darbelis“, „kūrybiškiausias darbelis“, „didžiausias darbelis“ ir pan. Buvo net visa šeimyna sukurta iš rudenėlio gėrybių! Po savo parodėlės atidarymo visi suskubome į fotosesiją. Fotografavome ne vien tik savo darbelius, bet ir savo rudeniškus kostiumus. Iškart po fotosesijos pasiraitojome rankoves ir keliavome skobti moliūgo. Nebuvo taip lengva, kaip atrodė iš pirmo žvilgsnio. Teko nemažai paplušėti!
Nors šventė jau ir pasibaigė, bet mes neliūdime. Mūsų laukia dar daug nuotykių ir įvairiausių švenčių. Lai kiekviena diena būna, kaip nauja šventė!

Share Social