Pono Karlsono darželyje lyg namuose

  • 0 Komentarai

Darželis vaikui – tai tarsi antri namai, kur jis praleidžia didžiąją dienos laiko dalį. Čia jis ugdosi, bendrauja su vaikais, tyrinėja, susipažįsta su jį supančiu pasauliu. Pravėrę Pono Karlsono darželio duris vaikai tarsi  patenka į savo „antruosius“ namučius, kur susitinka su savo draugais, žaidžia, išdykauja, mokosi, tyrinėja bei džiaugiasi kiekviena akimirka.

Kiekvieną dieną vaikučius pasitinka draugiški, išmanantys savo darbą, nebijantys iššūkių pedagogai. Pedagogai dirbdami kartu siekia vieno tikslo – ugdyti emociškai stiprią, laimingą ir žingeidžią asmenybę. Pedagogų meilė ir atsidavimas darbui sukurią jaukią ir mylinčią namų aplinką mūsų mažiesiems „karlsoniukams“.

FullSizeRender

Kiekviena mūsų darželyje vis kitokia! Tradiciškai rytą pradedame nuo nuotaikingos, visą kūnelį pabudinančios iš miegelio, mankštos. Vėliau visi draugiškai skubame į Ryto ratelį, kur dalinamės savo įspūdžiais, nuotaikomis, mankštiname liežuvėlį, kalbame mums nauja, aktualia tema. Po Ryto ratelio laukia linksmiausia dienos dalis – temos darbeliai. Pasiraitoję rankovytes kimbame į pedagogų mums paruoštas užduotėles: piešiame, tyrinėjame, klijuojame, ieškome, matuojame, eksperimentuojame ir dar daug visko įdomaus veikiame.

Užduotėlių metu labai skatiname vaikučių savarankiškumą, baigtinį darbelių atlikimą. Individualių užduotėlių metu laviname vaiko vaizduotę, ugdome kiekvieno vaikučio kantrybę. Juk vaikas per potyrį susipžįsta su jį supančiu pasauliu, mokosi gerbti ir mylėti savo artimą. Tuo pačiu siekiame atskleisti kiekvieno vaiko unikalų talentą. Tam nevaržome vaiko individualumo, atvirkščiai – padedame jam visapusiškai išreikšti save. Skatiname, kad visus savo darbelius jis atliktų pats, kiekvieną dieną stebime vaiko progresą. Itin daug dėmesio skiriame vaiko emocinio intelekto ugdymui. Mums svarbu, kaip jaučiasi mūsų darželio vaikutis. Mokomės atpažinti emocijas ir jas tinkamai išreikšti.

Pono Karlsono darželyjeOLYMPUS DIGITAL CAMERA ne vien tik ugdome vaikučius, bet ir didelį dėmesį skiriame bendravimui su tėvėliais. Kartu su tėveliais džiaugiamės sparčiai augančiais vaikučių rezultatais, aptariame dienos veiklas, vaikų nuotaikas, kartu augame ir tobulėjame. Esame labai laimingi, kad drauge gebame rasti išeitį ir siekiame vienodų ugdymo tikslų.

Pono Karlsono darželis puiki vieta kiekvienam vaikučiui, nes čia jis jaučiasi laimingas. Mes visi kartu augame, mokomės ir džiaugiamės mūsų pasiekimais!

Share Social