Pono Karlsono 1-asis gimtadienis

  • 0 Komentarai

Gimtadienis – pati gražiausia šventė! Norime ir mes pasidžiaugti mūsų pirmuoju gimtadieniu. Bet prieš tai papasakosime vieną istoriją….

3Kartą gyveno Karlsonas, kuris labai mėgo uogienę, skraidyti virš namų stogų, mat turėjo malūnėlį ant savo nugaros. Skraidė skraidė jis virš stogų ir stogelių, bokštų ir bokštelių ir kaskart paslaptingai stebėjo žaidžiančius vaikučius su savo žaisliukais namuose…Ir tuomet Karlsonui gimė mintis visus visus vaikučius suburti į vieną vietą, kad visi kartu galėtų smagiai leisti laiką, daug juoktis, tyrinėti įdomųjį pasaulį bei dalintis savo džiaugsmais ir kasdieniais atradimais…

Taip prieš metus ir gimė Pono Karlsono darželis, kuris liepos mėnesį smagiai atšventė savo pirmąjį gimtadienį. O gimtadienyje buvo daug visko: ir šypsenų, ir juoko, ir žaidimų ir net 3 aukštų keksiukų tortas!!! Kartu su Ponu Karlsonu pasikvietę savo draugus ir tėvelius žaidėme su kamuoliukais, lindome p2ro ištemptą virvę, kuri kaskart vis žemėjo! Vėliau iš margos dėžutės Karlsonui ištraukus balionus, gavome labai smagų iššūkį – pripūsti balioną vien tik burnyte be rankų pagalbos! Misija atrodė neįmanoma, bet vis tik keliems tėveliams kuo puikiausiai pasisekė pripūsti didžiulius balionus! Paskui su pripūstais balionais tarp kojų šokinėjome po grupę it mažučiai zuikučiai. Atsikvėpti po aktyvių veiklų skubėjome prie paruoštų stalų, kur pasinėrėme į Suminagaši užsiėmimų relaksaciją. Taškas po taško, linija po linijos gimė nepakartojami meno kūriniai geltonuose lapuose! Gimtadienio šventę vainikavo didžiulis keksiukų tortas ir fotosesija su pačiu Karlsonu! Visi smagiai nusiteikę sudainavome gimtadienio dainelę „Ilgiausių metųųų…“ ir smaguriaudami džiaugiamės mūsų visų švente. Kaip gera, kai būna gimtadienis!

Share Social