Mokslo ir žinių šventė!

  • 0 Komentarai

Štai ir prasidėjo taip laukti naujieji mokslo metai mūsų darželiuose! Kam pirmieji, o kam jau antrieji! 🙂

Ankstyvą rugsėjo 1-osios rytą į Karlsono darželius susirinko gausus būrys mažesnių ir jau ūgtelėjusių vaikučių. Visi vaikučiai nuo pat ryto smalsiai tyrinėjo darželių patalpas, naujus žaislus ir knygutes. Susipažinę su naujais žaislais ir draugais visi suskubo į pirmąją šių mokslo metų mankštelę… Tiesiam ranką, keliam koją, pasilenkiam, tūpiam, stojam ir viską dar kartelį pakartojam! 🙂 Pasimankštinę pirmoje mankštoje visi dalyvavome fotosesijoje „Rugsėjo 1-oji darželyje!”. Vaikučiai ir auklėtojos įamžino gražiausias 20160901_100620pirmąsias akimirkas darželyje.

Tačiau pats didysis šventės smagumas visų dar laukė priešaky. Kokia gi šventė be skanumynų? Visi kartu gaminomės gardžiuosius pieno kokteilius! Kas pjaustė bananus, kas trynė uogas, kas pylė pieną, o kas galiausiai viską suplakė! Mmmm… Koks gardumėlis! Net savo pirštukus visi apsilaižėme!image2

Pasistiprinę skaniaisiais pieno kokteilais bėgome į lauką pūsti didžiausių ir spalvingiausių muilo burbulų, šokti ir dainuoti! Mokslo ir žinių šventės linksmybės tęsėsi iki pačių pietų!!!

Pirma diena, kaip ir visi metai, tikime, bus nuostabūs. Mūsų kelionė į stebuklingą žinių šalį jau prasidėjo! Priešaky laukia nauji potyriai, atradimai, džiaugsmai, dideli laimėjimai ir pasiekimai!

Visiems linkime spalvingų ir kūrybingų mokslo metų 🙂

Share Social