„Magiškųjų linksmybių“ šventė

  • 0 Komentarai

Spalio paskutiniąją dienelę Pono Karlsono lopšelyje – darželyje vyko magiškų linksmybių šventė. Darželis tapo stebuklingu ir mistiniu! Lauke prie pat įėjimo vaikučius ir jų tėvelius pasitiko linksmasis mokslinčius -moliūgas, rūbinėlėje degė žvakės – vaiduokliukai, ant laiptų savo tinklą surezgė draugiškasis voriukas, o žaidimų kambaryje ant sienos pasikabinusi visų laukė linksmuolė vaiduokliukė J Vaikučiai vos tik įžengę į darželį virto magiškais veikėjais: raganaitėmis, vampyriukais, monstriukais ir t.t. Pasikeitimai įvyko ir su auklėtojomis, kurios pavirto spalvotomis kalmarėmis!

Magiškų linksmybių šventėje visų atėjusių laukė daug linksmų veiklų: visi drauge mankštinomės pagal „Skeleton dance“ muzikėlę, dalyvavome Ryto rate, kur kalbėjome apie mistiškus veikėjus, žiūrėjome filmuką apie stebuklingą mašinėlę, kuri pateko į Helovyno šventę pas vaiduokliukus ir monstriukus. Filmukas savo garsais ir vaizdais mus visus labai sužavėjo! Išsiaiškinę, kuo ši diena yra ypatinga, pradėjome linksmybes! Linksmosios auklėtojos – kalmariukės drauge su mažaisiais magijos pasaulio veikėjais tirpdė vašką vandenyje, tirpstant vaškui stebėjome, kokios figūrėlės susidaro. Vėliau žaidėme magišką „boulingą“, kur ridenome ne kamuolius, o apelsinus. Kaip neįprasta ir smagu!!! Prie šventės prisijungė ir sporto mokytoja, kuri mums suruošė begalę įvairiausių smagių estafečių.
Diena prabėgo labai smagiai ir neįprastai. Nekantraujame sulaukti kitos šventės bei naujų ir įdomių personažų!

Share Social